Import samochodów z USA, Kanady, Japonii i Szwajcarii

Od kilku lat zajmujemy się kompleksowym sprowadzaniem samochodów osobowych z USA , Kanady, Japonii i Szwajcarii. Na życzenie naszych klientów starannie selekcjonujemy wybrane modele i dostarczamy je pod wskazany adres. Zakup samochodów jest prowadzony w formie licytacji. Licytujemy samochody tylko ze sprawdzonego źródła, z reguły  są to firmy ubezpieczeniowe do których trafiają samochody w stanie idealnym (Japonia) lub uszkodzone egzemplarze (USA, Kanada, Szwajcaria).

 

Przeprowadzamy klienta przez cały proces zakupu samochodu od wyboru pojazdu, przez licytację, transport drogowy, transport morski, obieg i przygotowanie dokumentów, opłaty celno-skarbowe do momentu dostarczenia samochodu „pod dom”.

 

Na życzenie klienta świadczymy usługi naprawy samochodu, poprawy jego estetyki i doprowadzenie go do stanu idealnego. Oferujemy naprawy blacharskie, lakiernicze, wyciąganie wgnieceń, zakup potrzebnych części, naprawy mechaniczne, wymianę części eksploatacyjnych (filtry, oleje, klocki tarcze i inne), naprawy tapicerskie, sprzątanie samochodu, car detailing/wrapping (wszelkiego rodzaju korekty lakieru, polerki, woski, powłoki ceramiczne, zmiany koloru przy użyciu folii, zabezpieczenia lakieru foliami samoregenerującymi PPF itp.).

 

Kolejnym etapem jest rejestracja samochodu. Pomagamy Państwu w przygotowaniu dokumentacji do rejestracji samochodów, tłumaczeń, przeglądu rejestracyjnego i opłaty akcyzy. Na życzenie klienta rejestrujemy samochód.

 

Prowadzimy doradztwo finansowe i ubezpieczenia samochodowe. Jeżeli chcieli by Państwo sfinansować  zakup samochodu z kredytu, posiadamy oferty wszystkich banków i pomożemy w doborze najkorzystniejszej dla Państwa.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół KCM