Sprzedaż samochodów

Krakowskie Centrum Motoryzacyjne, to miejsce w którym prowadzimy salon sprzedaży samochodów osobowych. Sprowadzone samochody przechodzą gruntowna diagnostykę, niektóre wymagają napraw blacharskich lub lakierniczych, wszystkie przechodzą przegląd i wymianę części eksploatacyjnych takich jak: wymiana oleju, filtry, klocki, tarcze i inne części wymagające wymiany.

 

Naszymi samochodami zajmują się najlepsi z fachowców w danej dziedzinie. Wszystkie samochody, które wychodzą spod naszej ręki, sprzedajemy w stanie idealny, nie wymagającym żadnego nakładu finansowego dla przyszłego Właściciela.

 

Do każdego zakupionego u nas samochodu gwarantujemy pełną opiekę i odpłatny serwis przez cały okres użytkowania samochodu!

Na życzenie klienta możemy zabezpieczyć lakier samochodu bezbarwną folią ochronną PPF. Pakiet „Front” już od 3000 zł. Netto.

 

Mogą Państwo skorzystać  z dowolnej opcji ubezpieczenie lub finansowania na samochodu. Proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń, kredytów, leasingów i wynajmu długo terminowego.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół KCM